Sebeobrana pro nováčky od ledna 2021

Z důvodu epidemických opatření se tréninky momentálně nekonají. Čekáme opět na Psa 3, případně Kočku 7 – podle toho, co bude aktuálně platit :). Děkujeme za pochopení.

Dne 5. ledna 2021 pro vás máme připraven ukázkový trénink sebeobrany zdarma. Jedná se o první trénink intenzivního tří měsíčního kurzu sebeobrany ve stylu Urban Combatives.

Co vás čeká?

Úvod do problematiky sebeobrany. Probereme to, jak konflikt vzniká, jak si útočníci vybírají své cíle, jak kontrolovat svůj osobní prostor, jak slovně deeskalovat konflikt a jak bojovat, pokud není možné ukončit konflikt jiným způsobem. Součástí výuky jsou právní aspekty sebeobrany, dále psychologie konfliktu a trénink mentální přípravy. Dozvíte se o účincích adrenalinu a stresu na své tělo a naučíte se, jak tyto stavy udržet pod kontrolou.

Součástí výuky budou video ukázky reálných situací z bezpečnostních kamer a rozbor vhodné taktiky. Výuku proložíme modelovými situacemi, kde si vyzkoušíte nabyté poznatky v situacích velmi podobných realitě. 

Dne 5. ledna úvodní trénink zdarma, následně 11 dalších tréninků (poslední 23. 3.). Cena 1600,- Kč za období. Studenti SŠ a VŠ 1400,- Kč.

Tréninky vždy v úterý 18.30- 20.00 hodin v tělocvičně na adrese Šujanovo náměstí 1 (vstup do tělocvičny je ze zadní strany ulice od ul. Řeznická).

S sebou vhodné tréninkové oblečení (ať již sportovní, nebo oblečení, podobné vašemu běžnému oděvu) a sálovou obuv. Nezapomeňte na pití. Na další tréninky je vhodné pořídit si chrániče chrupu (cca 100 Kč a výše) a suspenzor – cca 200 Kč a výše.

Tento trénink je určen i nováčkům, bez předchozích zkušeností. Je vhodný pro muže i ženy, stejně tak pro mladistvé od 15 let.

Tento trénink je možno kombinovat se čtvrtečním tréninkem, který je zaměřený na rozvoj úderových schopností a práci proti protivníkovi, který nespolupracuje. Další informace o tomto tréninku získáte zde.

Na tento kurz navazují další tréninky od září 2021, kde dále prohloubíme získané znalosti a začneme i tréninkem proti ozbrojenému agresorovi.

Prosíme všechny zájemce o tréninky, aby dopředu svou účast nahlásili mailem či telefonicky. Pokud bude opět omezená kapacita osob na tréninku, tak ať můžeme tuto naplánovat. Děkuji :).