Tréninky boxu pro sebeobranu i kondici od ledna 2021

Z důvodu epidemických opatření se tréninky momentálně nekonají. Čekáme opět na Psa 3, případně Kočku 7 – podle toho, co bude aktuálně platit :). Děkujeme za pochopení.

Máme připraveny ukázkové tréninky pro děti, dorostence i dospělé. Trénink je určen i úplným nováčkům bez předchozích zkušeností s bojovými sporty či bojovým uměním. Trénink je vhodný pro dívky i chlapce, ženy i muže.

box pro sebeobranu leden 2021

Jedna z věcí, která podle našich zkušeností posouvá trénink sebeobrany mnohem dál, je trénink proti nespolupracujícímu protivníkovi. Je to jediný způsob tréninku, který vám přinese zkušenosti a důvěru ve vaše bojové schopnosti.

Pro tyto účely využíváme upravený box, zaměřený na sebeobranu. Obsahuje modifikované kryty a údery, boj v postoji a klinči. Většina technik je přenositelná na boj se zbraní či proti ní a především je všechny vyučované techniky a postupy možné vyzkoušet ve sparingu.

Od ledna 2021 pro vás připravujeme úplné základy tohoto systému. Krok po kroku vás naučíme jak pracovat se vzdáleností, jak dostat sílu do úderu, jak zvládat stres při útoku soupeře atd. Tento trénink je určen i vám, kteří jste nikdy neboxovali. Pro ty z vás, kteří už nějaké zkušenosti máte určitě najdeme vhodné sparingy již od prvního tréninku ;).

Řídíme se heslem: „Neexistují pokročilé techniky, jsou jen základy dělané dobře.“

Dne 7. ledna úvodní trénink zdarma, následně 12 dalších tréninků (poslední 1. 3.). Cena 1600,- Kč za období. Studenti SŠ a VŠ 1400,- Kč.

Tréninky vždy ve čtvrtek od 18.30- 20.00 hodin v tělocvičně na adrese Šujanovo náměstí 1 (vstup do tělocvičny je ze zadní strany ulice od ul. Řeznická). Rozvrh tréninků najdete zde.

S sebou vhodné tréninkové oblečení (triko, volné kalhoty či kraťasy) a sálovou obuv. Nezapomeňte na pití. Na tréninky jsou potřebné boxerské rukavice. Po dohodě můžeme na úvodní tréninky několik párů zapůjčit.

Tento trénink je vhodný pro muže i ženy, stejně tak pro mladistvé od 15. let.

Prosíme všechny zájemce o tréninky, aby dopředu svou účast nahlásili mailem či telefonicky. Pokud bude opět omezená kapacita osob na tréninku, tak ať můžeme tuto naplánovat. Děkuji :).