Sebeobrana pro děti od ledna 2021

Z důvodu epidemických opatření se tréninky momentálně nekonají. Čekáme opět na Psa 3, případně Kočku 7 – podle toho, co bude aktuálně platit :). Děkujeme za pochopení.

Máme připraveny ukázkové tréninky pro děti, dorostence i dospělé. Trénink je určen i úplným nováčkům bez předchozích zkušeností s bojovými sporty či bojovým uměním. Trénink je vhodný pro dívky i chlapce, ženy i muže.

Trénink dětí cca 7 – 11 let od 17.30 – 18.30 hod. První trénink proběhne v úterý 5. ledna, na Šujanově náměstí 1, v Brně.

Tyto tréninky jsou zaměřený na reálnou sebeobranu pro děti. Budeme řešit situace, kdy je dítě slovně konfrontováno či napadeno jiným dítětem, či skupinou dětí. Budeme řešit konflikt s cizím člověkem, děti se naučí rozeznávat tzv. bezpečného dospělého. Součástí tréninku budou modelové situace a miniscénáře. Trénink bude zaměřen na rozvoj fyzických i duševních schopností dětí, které využijí v krizových situacích, a pomohou jim pozitivně i v jiných oblastech života.

Cena tréninků je 1400 Kč za pololetí.
S sebou na trénink potřebují pohodlný cvičební oděv (tričko, kraťasy), obuv vhodnou do tělocvičny a pití. Trénink je určen pro chlapce i dívky.

Pokud chcete své dítě na trénink přihlásit, je potřeba vyplnit přihlášku. Platbu stačí uskutečnit až po úvodní ukázkové hodině.

Prosíme všechny zájemce o tréninky, aby dopředu svou účast nahlásili mailem či telefonicky. Pokud bude opět omezená kapacita osob na tréninku, tak ať můžeme tuto naplánovat. Děkuji :).