Tréninky boxu pro sebeobranu i kondici od září 2020

Jedna z věcí, která podle našich zkušeností posouvá trénink sebeobrany mnohem dál, je trénink proti nespolupracujícímu protivníkovi. Je to jediný způsob tréninku, který vám přinese zkušenosti a důvěru ve vaše bojové schopnosti.

Pro tyto účely využíváme upravený box, zaměřený na sebeobranu. Obsahuje modifikované kryty a údery, boj v postoji a klinči. Většina technik je přenositelná na boj se zbraní či proti ní a především je všechny vyučované techniky a postupy možné vyzkoušet ve sparingu.

Od září 2020 pro vás připravujeme úplné základy tohoto systému. Krok po kroku vás naučíme jak pracovat se vzdáleností, jak dostat sílu do úderu, jak zvládat stres při útoku soupeře atd. Tento trénink je určen i vám, kteří jste nikdy neboxovali. Pro ty z vás, kteří už nějaké zkušenosti máte určitě najdeme vhodné sparingy již od prvního tréninku ;).

Řídíme se heslem: „Neexistují pokročilé techniky, jsou jen základy dělané dobře.“

Dne 24. září úvodní trénink zdarma, následně 12 dalších tréninků (poslední 17.12). Cena 1600,- Kč za období. Studenti SŠ a VŠ 1400,- Kč.

Tréninky vždy ve čtvrtek od 18.30- 20.00 hodin v tělocvičně na adrese Šujanovo náměstí 1 (vstup do tělocvičny je ze zadní strany ulice od ul. Řeznická). S sebou vhodné tréninkové oblečení (triko, volné kalhoty či kraťasy) a sálovou obuv. Nezapomeňte na pití. Na tréninky jsou potřebné boxerské rukavice. Po dohodě můžeme na úvodní tréninky několik párů zapůjčit.

Tento trénink je vhodný pro muže i ženy, stejně tak pro mladistvé od 15. let.