Tréninky sebeobrany pro nováčky – leden 2024

workshop sebeobrany brno

V sobotu 6. 1. dopoledne se uskuteční úvodní workshop sebeobrany pro nové zájemce o trénink sebeobrany ve stylu Urban Combatives.


Na tento workshop navazují pravidelné tréninky sebeobrany vždy v úterý 18.00 – 19.30 hodin v tělocvičně na adrese Šujanovo náměstí 1.

Co vás na workshopu čeká?

Úvod do problematiky sebeobrany. Probereme to, jak konflikt vzniká, jak si útočníci vybírají své cíle, jak kontrolovat svůj osobní prostor, jak slovně deeskalovat konflikt a jak bojovat, pokud není možné ukončit konflikt jiným způsobem. Součástí výuky jsou právní aspekty sebeobrany, dále psychologie konfliktu a trénink mentální přípravy. Dozvíte se o účincích adrenalinu a stresu na své tělo a naučíte se, jak tyto stavy udržet pod kontrolou.

Součástí výuky budou video ukázky reálných situací z bezpečnostních kamer a rozbor vhodné taktiky. Výuku proložíme modelovými situacemi, kde si vyzkoušíte nabyté poznatky v situacích velmi podobných realitě. 

Informace k workshopu

Sobota 6. 1. 2023 10.00 – 14.00 hodin v centru Brna. Cena workshopu je 700 Kč na osobu. Na workshop je třeba zaregistrovat se předem na tomto emailu. Po registraci vám zašleme údaje k platbě a lokalitu tréninků.

Na workshop navazují pravidelné tréninky sebeobrany. Pokud budete v trénincích pokračovat, 200 Kč z workshopu se vám odečte od platby pravidelných tréninků.

Video ukázku z tréninku.

Tréninky sebeobrany probíhají vždy v úterý 18.00 – 19.30 hodin v tělocvičně na adrese Šujanovo náměstí 1.

S sebou

Vhodné tréninkové oblečení (ať již sportovní nebo oblečení podobné vašemu běžnému oděvu) a sálovou obuv. Nezapomeňte na pití. Na další tréninky je vhodné pořídit si chrániče chrupu (cca 100 Kč a výše) a suspenzor (cca 200 Kč a výše).

Tento trénink je určen i nováčkům bez předchozích zkušeností. Je vhodný pro muže i ženy, stejně tak pro mladistvé od 15 let.