Letní tréninkový tábor sebeobrany pro děti

Termín akce: 20.7 – 27.7., Blatiny 33 (u Žďáru n. Sázavou).

Kdo se může přidat? Všichni naši malí cvičenci, či jejich rodinní příslušníci či známí. Standardně 8+ let, v případě pokud jsou děti samostatné, či mají doprovod, mohou i mladší.

Ubytování: chata VHS Brno – více lůžkové pokoje, jednodušší vybavení, rekonstruované sociální zařízení společné, společenská místnost, vybavená kuchyně. Fotografie z ubytování najdete na http://www.vhsbrno.cz/blatiny/. S sebou spacák, případně i prostěradlo.

Strava: pro děti do 13 let plná penze.

Program: tréninky různého zaměření až 5x denně. Tréninky sebeobrany, sportovního boje, kondice, samozřejmě také strečingu a další.

Mimo tréninky budou k dispozici karetní a deskové hry, budeme promítat fotky a filmy, čeká vás filozofický večer.

Děti a mládež mají zajištěn i mimo tréninkový program (vycházky, stolní hry, stezka odvahy atd.), dozor, pitný režim i snídaně a svačinky.

Prosím, nedávejte dětem s sebou cennosti – zejména elektroniku. Jelikož jedou na sportovní soustředění, rádi bychom, aby se také zdravě stravovali, proto jim prosím s sebou nedávejte sladkosti, čipsy atd. Děkujeme :).

Dopravu si zajišťuje každý individuálně – neměl by být problém vejít se k někomu do auta.

Ostatní: s sebou tréninkový oděv na ven, cvičí se (téměř) za jakéhokoliv počasí.

V dosahu jsou 3 – 4 restaurace, kavárna/cukrárna, jízdárna, skály na lezení, rybník, ping pong, ohniště, hřiště na volejbal… Vhodné je drobné kapesné, neberte si prosím cennosti.

Organizace: tréninky začnou v sobotu odpoledne společně cca 17.00 – 18.00 (od 16.00 hod. je možno se ubytovávat), poté večeře.
Poslední tréninky proběhnou v pátek odpoledne, následuje večeře, opékání a v sobotu v 10.00 odjezd.