Tréninky od ledna 2018

Dnes, 9.ledna bude první trénink sebeobrany v roce 2018.

Klasicky v tělocvičně na Jana Babáka 11, Brno (budova A, první patro od 19.00 – 20.30 hod.). Pokud máte chuť se pohnout, zacvičit si něco co má smysl a může vám to v budoucnu prokázat obrovskou službu, tak napište nebo rovnou přijďte.

Trénink je věnovaná reálné sebeobraně – primárně Urbancombatives. Neexistují žádné „techniky pro slušné lidi“, aby se ubránili těm zlým. Jsou jen ty, které fungují a pak takové, o kterých si to jen myslíte. Trénujeme tak, abyste měli jasnou představu o tom, co umíte a postupně své schopnosti zdokonalovali. Trénink sebeobrany je rozdělen do dvou částí – v první trénujeme jednotlivé prvky (kopy, údery, klinče..) a v druhé řešíme konkrétní situace. Nejde jen o to znát techniku, ale umět ji i použít.

Vždy, když přijde někdo nový, přidává postupně na obtížnosti tréninku. Jako když přijdete poprvé do posilovny. Během pár měsíců budete překvapeni, jak moc jste se v sebeobraně zlepšili.

Součástí tréninku jsou i teoretické informace o tom, jak konflikt vzniká, jak si útočníci vybírají své cíle, jak kontrolovat svůj osobní prostor, jak slovně deeskalovat konflikt a jak bojovat, pokud není možné ukončit konflikt jiným způsobem. Seznámíme vás s právními aspekty sebeobrany, dále s psychologií konfliktu a tréninkem mentální přípravy.