Sebeobrana pro nováčky od září 2021

nábor sebeobrana

V úterý 14. září 2021 si přijďte vyzkoušet ukázkový trénink sebeobrany zdarma. Jedná se o první trénink intenzivního tří měsíčního kurzu sebeobrany ve stylu Urban Combatives.


Co vás čeká?

Úvod do problematiky sebeobrany. Probereme to, jak konflikt vzniká, jak si útočníci vybírají své cíle, jak kontrolovat svůj osobní prostor, jak slovně deeskalovat konflikt a jak bojovat, pokud není možné ukončit konflikt jiným způsobem. Součástí výuky jsou právní aspekty sebeobrany, dále psychologie konfliktu a trénink mentální přípravy. Dozvíte se o účincích adrenalinu a stresu na své tělo a naučíte se, jak tyto stavy udržet pod kontrolou.

Součástí výuky budou video ukázky reálných situací z bezpečnostních kamer a rozbor vhodné taktiky. Výuku proložíme modelovými situacemi, kde si vyzkoušíte nabyté poznatky v situacích velmi podobných realitě. 

Dne 14. září úvodní trénink zdarma, následně 12 dalších tréninků (poslední 14.12.). Cena 1700,- Kč za období. Studenti SŠ a VŠ 1500,- Kč.

Video ukázku z tréninku.

Tréninky vždy v úterý 18.30- 20.00 hodin v tělocvičně na adrese Šujanovo náměstí 1 (vstup do tělocvičny je ze zadní strany ulice od ul. Řeznická).

S sebou

Vhodné tréninkové oblečení (ať již sportovní, nebo oblečení, podobné vašemu běžnému oděvu) a sálovou obuv. Nezapomeňte na pití. Na další tréninky je vhodné pořídit si chrániče chrupu (cca 100 Kč a výše) a suspenzor – cca 200 Kč a výše.

Tento trénink je určen i nováčkům, bez předchozích zkušeností. Je vhodný pro muže i ženy, stejně tak pro mladistvé od 15 let.

Na tento kurz navazují další tréninky od ledna 2022, kde dále prohloubíme získané znalosti a začneme i tréninkem proti ozbrojenému agresorovi.