Sebeobrana pro děti a juniory od září 2021

Máme připraveny ukázkové tréninky pro děti, dorostence i dospělé. Trénink je určen i úplným nováčkům bez předchozích zkušeností s bojovými sporty či bojovým uměním. Trénink je vhodný pro dívky i chlapce.

sebeobrana dětiTrénink dětí cca 6 – 9 let od 16.30 – 17.30 hod. Junioři 10 – 14 let 17.30 – 18.30 hodin. První trénink proběhne v úterý 14. září, na Šujanově náměstí 1, v Brně.

Tyto tréninky jsou zaměřený na reálnou sebeobranu pro děti. Budeme řešit situace, kdy je dítě slovně konfrontováno či napadeno jiným dítětem, či skupinou dětí. Budeme řešit konflikt s cizím člověkem, děti se naučí rozeznávat tzv. bezpečného dospělého. Součástí tréninku budou modelové situace a miniscénáře. Trénink bude zaměřen na rozvoj fyzických i duševních schopností dětí, které využijí v krizových situacích, a pomohou jim pozitivně i v jiných oblastech života.

Cena tréninků je 1600 Kč za pololetí.

Video ukázku z tréninku.

S sebou

Na trénink potřebují děti pohodlný cvičební oděv (tričko, kraťasy), obuv vhodnou do tělocvičny a pití. Trénink je určen pro chlapce i dívky.

Pokud chcete své dítě na trénink přihlásit, je potřeba vyplnit přihlášku. Platbu stačí uskutečnit až po úvodní ukázkové hodině.

Těšíme se na viděnou :).