Sebeobrana pro nováčky od září 2017

Mimo pravidelné tréninky pořádáme tematicky zaměřené semináře jak pro naše studenty, tak i veřejnost, školy či firmy. Po domluvě je možná i soukromá výuka pro jednotlivce či skupinky. Studenti VUT si také mohou zapsat předmět s názvem Sebeobrana – systém Urban Combatives.

Dne 19. září 2017 pro vás máme připraven ukázkový trénink sebeobrany. Jedná se o první trénink intenzivního tří měsíčního kurzu sebeobrany ve stylu Urban Combatives.

Co vás čeká?

Úvod do problematiky sebeobrany. Probereme to, jak konflikt vzniká, jak si útočníci vybírají své cíle, jak kontrolovat svůj osobní prostor, jak slovně deeskalovat konflikt a jak bojovat, pokud není možné ukončit konflikt jiným způsobem. Součástí výuky jsou právní aspekty sebeobrany, dále psychologie konfliktu a trénink mentální přípravy. Dozvíte se o účincích adrenalinu a stresu na své tělo a naučí se, jak tyto stavy udržet pod kontrolou.

Součástí výuky budou video ukázky reálných situací z bezpečnostních kamer a rozbor vhodné taktiky. Výuku proložíme modelovými situacemi, kde si vyzkoušíte nabyté poznatky v situacích velmi podobných realitě.

Dne 19. září úvodní trénink zdarma, následně 12 dalších tréninků (poslední 12.12). Cena 1500,- Kč za období. Studenti SŠ a VŠ 1300,- Kč.

Tréninky vždy v úterý 19.00 – 20.30 hodin v tělocvičně na ul. Jana Babáka 11, Brno. 1. patro dveře č. 153. S sebou vhodné tréninkové oblečení (triko, volné kalhoty či kraťasy) a obuv. Nezapomeňte na pití.

Po dohodě je možno navštěvovat i další tréninky – další informace získáte na ukázkovém tréninku 19.9.