Grilovačka + laser game 14.6.

Jako každý rok, vás chci i letos pozvat na letní besídku. Jedná se oddechovou akci na závěr školního roku,  spojenou s grilováním a pohodovým posezením pro naše cvičence i doprovod (pro děti budou k dispozici navíc hry). Akce se uskuteční v uzavřeném skautském  areálu mezi ulicemi Kroftova a Štursova v Žabovřeskách, je určena pro děti i dospělé. Začátek od 18.00, zakončení každý dle libosti, nejpozději však v sobotu ráno (přespat je možno v klubovně ve vlastním spacáku). K dispozici bude jak ohniště, tak i gril a alko a nealko pití. Dobroty na grilování si každý vezměte vlastní.

Letos opět před akcí je možno se přidat na laser game před grilovačkou. Půjdeme do Laser Game Brno – ul. Hybešova 46. Pro děti jsou určeny 2 hry – v 16.20 a 17.00 hodin, pro dospělé potom 16.40 a 17.20 hodin. Jedna hra vychází na 100 kč. Částku je potřeba zaplatit předem do vyčerpání kapacity 14. hráčů u každé hry.
Poslední trénink dětí v tomto školním roce bude 19.6. Následně budou pravidelné tréninky opět od půlky září. Rozvrh a podrobnosti budou v průběhu července na našem webu.