Tréninky sebeobrany pro nováčky – leden 2023

workshop sebeobrany brno

V neděli 8. 1. odpoledne se uskuteční úvodní workshop sebeobrany pro nové zájemce o trénink sebeobrany ve stylu Urban Combatives.


Na tento workshop navazují pravidelné tréninky sebeobrany vždy v úterý 18.00 – 19.30 hodin v tělocvičně na adrese Šujanovo náměstí 1 (vstup do tělocvičny je ze zadní strany ulice od ul. Řeznická).


Co vás na workshopu čeká?

Úvod do problematiky sebeobrany. Probereme to, jak konflikt vzniká, jak si útočníci vybírají své cíle, jak kontrolovat svůj osobní prostor, jak slovně deeskalovat konflikt a jak bojovat, pokud není možné ukončit konflikt jiným způsobem. Součástí výuky jsou právní aspekty sebeobrany, dále psychologie konfliktu a trénink mentální přípravy. Dozvíte se o účincích adrenalinu a stresu na své tělo a naučíte se, jak tyto stavy udržet pod kontrolou.

Součástí výuky budou video ukázky reálných situací z bezpečnostních kamer a rozbor vhodné taktiky. Výuku proložíme modelovými situacemi, kde si vyzkoušíte nabyté poznatky v situacích velmi podobných realitě. 

Informace k workshopu

Neděle 8.1. 2023 15.00 – 18.30 hodin v centru Brna. Cena workshopu je 500Kč na osobu a je potřeba se na něj registrovat předem. Pro registraci prosím napište email, nebo vyplňte formulář s dotazem na volnou kapacitu. Poté vám zašleme údaje k platbě a lokalitu tréninků.

Na workshop navazují pravidelné tréninky sebeobrany. Pokud budete v trénincích pokračovat, platba za workshop se vám odečte od platby pravidelných tréninků.

Video ukázku z tréninku.

Tréninky Sebeobrany vždy v úterý 18.00- 19.30 hodin v tělocvičně na adrese Šujanovo náměstí 1 (vstup do tělocvičny je ze zadní strany ulice od ul. Řeznická).

S sebou

Vhodné tréninkové oblečení (ať již sportovní, nebo oblečení, podobné vašemu běžnému oděvu) a sálovou obuv. Nezapomeňte na pití. Na další tréninky je vhodné si pořídit chrániče chrupu (cca 100 Kč a výše) a suspenzor – cca 200 Kč a výše.

Tento trénink je určen i nováčkům bez předchozích zkušeností. Je vhodný pro muže i ženy, stejně tak pro mladistvé od 15 let.

Na tento kurz navazují další tréninky od dubna 2023, kde dále prohloubíme získané znalosti a začneme i tréninkem proti ozbrojenému agresorovi.