Sebeobrana pro nové žáky od ledna 2020

Na neděli 12. ledna pro vás připravujeme ukázkový workshop sebeobrany v délce čtyř hodin! Následně na tento workshop navážou pravidelné tréninky sebeobrany. Vždy v úterý a čtvrtek v 18.30 – 20.00 hodin.

Workshop se bude konat v neděli 12. 1. od 15.00 – 19.00 hodin v centru Brna. Je potřeba si místo rezervovat dopředu. Pro rezervaci stačí napsat na náš email, či vyplnit formulář.

Co vás čeká?

Probereme to, jak konflikt vzniká, jak si útočníci vybírají své cíle, jak kontrolovat svůj osobní prostor, jak slovně deeskalovat konflikt a jak bojovat, pokud není možné ukončit konflikt jiným způsobem. Součástí výuky jsou právní aspekty sebeobrany, dále psychologie konfliktu a trénink mentální přípravy. Dozvíte se o účincích adrenalinu a stresu na své tělo a naučíte se, jak tyto stavy udržet pod kontrolou.
Součástí výuky budou video ukázky reálných situací z bezpečnostních kamer a rozbor vhodné taktiky. Výuku proložíme modelovými situacemi, kde si vyzkoušíte nabyté poznatky v situacích velmi podobných realitě.

Tento workshop i následující kurz je určen i nováčkům bez předchozích zkušeností s tréninkem.

Cena workshopu je 500 Kč za 4 hodiny. Cena navazujících tréninků je 1600 Kč za 3 měsíce (trénink 1x týdně), nebo 3000 Kč za dva tréninky v týdnu. Junioři do 18. let mají slevu z této ceny – viz ceník.

S sebou potřebujete pohodlný tréninkový oděv, sálovou obuv, pití a možná drobnou svačinku na závěr :).