Sebeobrana pro nováčky od září 2018

Dne 18. září 2018 pro vás máme připraven ukázkový trénink sebeobrany. Jedná se o první trénink intenzivního tří měsíčního kurzu sebeobrany ve stylu Urban Combatives.

Co vás čeká?

Úvod do problematiky sebeobrany. Probereme to, jak konflikt vzniká, jak si útočníci vybírají své cíle, jak kontrolovat svůj osobní prostor, jak slovně deeskalovat konflikt a jak bojovat, pokud není možné ukončit konflikt jiným způsobem. Součástí výuky jsou právní aspekty sebeobrany, dále psychologie konfliktu a trénink mentální přípravy. Dozvíte se o účincích adrenalinu a stresu na své tělo a naučí se, jak tyto stavy udržet pod kontrolou.

Součástí výuky budou video ukázky reálných situací z bezpečnostních kamer a rozbor vhodné taktiky. Výuku proložíme modelovými situacemi, kde si vyzkoušíte nabyté poznatky v situacích velmi podobných realitě.

Dne 18. září úvodní trénink zdarma, následně 12 dalších tréninků (poslední 11.12). Cena 1500,- Kč za období. Studenti SŠ a VŠ 1300,- Kč.

Tréninky vždy v úterý 18.30- 20.00 hodin v tělocvičně Zš Sirotkova. S sebou vhodné tréninkové oblečení (triko, volné kalhoty či kraťasy) a sálovou obuv. Nezapomeňte na pití.

Tento trénink je vhodný pro muže i ženy, stejně tak pro mladistvé od 12. let.