Sebeobrana pro nováčky od ledna 2017

_foto-k-naboru-sebeobrany

Dne 10. ledna 2017 pro vás máme připraven ukázkový trénink sebeobrany. Jedná se o první trénink intenzivního tří měsíčního kurzu sebeobrany ve stylu Urban Combatives.

Co vás čeká?

Úvod do problematiky sebeobrany. Probereme to, jak konflikt vzniká, jak si útočníci vybírají své cíle, jak kontrolovat svůj osobní prostor, jak slovně deeskalovat konflikt a jak bojovat, pokud není možné ukončit konflikt jiným způsobem. Součástí výuky jsou právní aspekty sebeobrany, dále psychologie konfliktu a trénink mentální přípravy. Dozvíte se o účincích adrenalinu a stresu na své tělo a naučí se, jak tyto stavy udržet pod kontrolou. Součástí výuky budou základy práce s obrannými prostředky (teleskopický obušek, pepřový sprej).

Součástí výuky budou video ukázky reálných situací z bezpečnostních kamer a rozbor vhodné taktiky. Výuku proložíme modelovými situacemi, kde si vyzkoušíte nabyté poznatky v situacích velmi podobných realitě.

Dne 10. ledna úvodní trénink zdarma, následně 13 dalších tréninků (poslední 11. 4). Cena 1550,- Kč za období. Studenti SŠ a VŠ 1300,- Kč. Při platbě do 31.12 sleva 250,- Kč.

Tréninky vždy v úterý 19.00 – 20.30 hodin v tělocvičně na ul. Jana Babáka 11, 1. patro dveře č. 153. S sebou vhodné tréninkové oblečení (triko, volné kalhoty či kraťasy) a obuv. Nezapomeňte na pití.