Konec roku a akce v lednu.

Pravidelné tréninky končí v úterý 18.12. 2018. V novém roce začneme opět od úterý 8. ledna 2019.

Přeji vám klidný závěr roku a spoustu výzev v roce novém :).

 

19. ledna pro vás chystáme dva workshopy a sice sebeobranu s teleskopickým obuškem a workshop zvaný Game Plan – což je sebeobrana pro nováčky. Popis obou workshopů najdete níže.

 

Workshop sebeobrany pro začátečníky

Obsah workshopu:
Úvod do problematiky sebeobrany. Probereme to, jak konflikt vzniká, jak si útočníci vybírají své cíle, jak kontrolovat svůj osobní prostor, jak slovně deeskalovat konflikt a jak bojovat, pokud není možné ukončit konflikt jiným způsobem. Budou zmíněny právní aspekty sebeobrany, dále psychologie konfliktu a trénink mentální přípravy. Součástí výuky bude jak teorie, tak budeme trénovat s úderovými aparáty, dále budeme zkoušet modelové situace ve dvojicích. Trénink vede Jiří Holáň (Combatives Brno).

Délka trvání – 3 hodiny.
Potřeby pro trénink – vhodný tréninkový oděv (doporučuji dlouhý rukáv i nohavice), sálovou obuv a pití. Trénink je určen pro skupinu cca 5. osob. Tělocvična se nachází v prvním patře – ul. Josefská 15 (vedle Letma).

Na tento trénink bude navazovat pravidelná výuka sebeobrany a to vždy v úterý na ZŠ Sirotkova v čase 18.30 – 20.00 hodin.
Cena za trénink je 400 Kč, je nutné si místo rezervovat předem. Rezervace proběhne po uhrazení poplatku za seminář. Ať již v hotovosti, či převodem na účet 510 325 1702/4000.

 

Sebeobrana s teleskopickým obuškem

Program:
Workshop bude zaměřen na boj s krátkou tyčí (teleskopický obušek, improvizovaná zbraň…). Jedná se o jednoduché a funkční postupy. Využijeme drily z RBSD Boxingu pro pohyb na nohách a práci se vzdáleností a postupy z Urbancombatives, zejména při boji na blízkou vzdálenost (ECQ). Budeme se věnovat situacím, kdy vám tyč vypadne po úderu z ruky atd. Na závěr nebude chybět sparring, kde si vyzkoušíme práci proti soupeři.
Tréninku se mohou zúčastnit studenti, kteří u nás pravidelně trénují, stejně tak i veřejnost i bez zkušeností s tréninkem sebeobrany.
Instruktoři: Martin Mikolášek (RBSD Olomouc) a Jiří Holáň (Combatives Brno).
Potřeby:
Oblečení na trénink sebeobrany nejlépe podobné vašemu běžnému oděvu a dostatek pití, MMA rukavice. Jestli máte vlastní helmu s mříží můžete si ji vzít. V tělocvičně je tatami, vstup na něj je možný pouze v obuvi určené na tatami.
Cena:
400 Kč za trénink při platbě předem, 500 Kč při platbě na místě. Rezervace proběhne po uhrazení poplatku za seminář. Ať již v hotovosti na tréninku, či převodem na účet 510 325 1702/4000.
Kapacita semináře je 20 osob.

Trénink se uskuteční ve Fit Centrum Machina – ul. Kolejní 2, Brno.