Tréninky boxu pro sebeobranu i kondici od září 2022

trénink sebeobranyJedna z věcí, která podle našich zkušeností posouvá trénink sebeobrany mnohem dál, je trénink proti nespolupracujícímu protivníkovi. Je to jediný způsob tréninku, který vám přinese zkušenosti a důvěru ve vaše bojové schopnosti.

Pro tyto účely využíváme upravený box, zaměřený na sebeobranu. Obsahuje modifikované kryty a údery, boj v postoji a klinči. Většina technik je přenositelná na boj se zbraní či proti ní a především je všechny vyučované techniky a postupy možné vyzkoušet ve sparingu.

Trénink Sebeobrany se základy boxu

Od září 2022 pro vás připravujeme úplné základy tohoto systému. Krok po kroku vás naučíme jak pracovat se vzdáleností, jak dostat sílu do úderu, jak zvládat stres při útoku soupeře atd. Tento trénink je určen i vám, kteří jste nikdy neboxovali. Pro ty z vás, kteří už nějaké zkušenosti máte určitě najdeme vhodné sparingy již od prvního tréninku ;).

Řídíme se heslem: „Neexistují pokročilé techniky, jsou jen základy dělané dobře.“

Dne 22. září úvodní trénink zdarma, následně 12 dalších tréninků (poslední 15.12). Cena 1700,- Kč za období. Studenti SŠ a VŠ 1500,- Kč.

Tréninky vždy ve čtvrtek od 18.45- 20.00 hodin v tělocvičně na adrese Josefská 1.

Z důvodů omezené kapacity tělocvičny je potřeba si tento trénink rezervovat dopředu. Přednost mají cvičenci, kteří navštěvují i úterní tréninky.

S sebou

Vhodné tréninkové oblečení (triko, volné kalhoty či kraťasy) a sálovou obuv. Nezapomeňte na pití. Na tréninky jsou potřebné boxerské rukavice. Po dohodě můžeme na úvodní tréninky několik párů zapůjčit.

Tento trénink je vhodný pro muže i ženy, stejně tak pro mladistvé od 15 let.

Další ceníky a místa tréninků najdete zde.

Máte-li dalíš otázky můžete nás kontaktovat zde nebo napsat nám na náš facebook.