Sebeobrana pro nováčky od září 2022

nábor sebeobrana

V úterý 20. září 2022 od 18:00 si přijďte vyzkoušet ukázkový trénink sebeobrany zdarma. Jedná se o první trénink intenzivního tří měsíčního kurzu sebeobrany ve stylu Urban Combatives.


Sebeobrana a co vás čeká?

Úvod do problematiky sebeobrany. Probereme to, jak konflikt vzniká, jak si útočníci vybírají své cíle, jak kontrolovat svůj osobní prostor, jak slovně deeskalovat konflikt a jak bojovat, pokud není možné ukončit konflikt jiným způsobem. Součástí výuky jsou právní aspekty sebeobrany, dále psychologie konfliktu a trénink mentální přípravy. Dozvíte se o účincích adrenalinu a stresu na své tělo a naučíte se, jak tyto stavy udržet pod kontrolou.

Součástí výuky budou video ukázky reálných situací z bezpečnostních kamer a rozbor vhodné taktiky. Výuku proložíme modelovými situacemi, kde si vyzkoušíte nabyté poznatky v situacích velmi podobných realitě. 

Dne 20. září úvodní trénink zdarma, následně 12 dalších tréninků (poslední 13. 12.). Cena 1700,- Kč za období. Studenti SŠ a VŠ 1500,- Kč.

Video ukázku z tréninku.

 

Sebeobrana vždy v úterý 18.00- 19.30 hodin v tělocvičně na adrese Šujanovo náměstí 1 (vstup do tělocvičny je ze zadní strany ulice od ul. Řeznická).

S sebou

Vhodné tréninkové oblečení (ať již sportovní, nebo oblečení, podobné vašemu běžnému oděvu) a sálovou obuv. Nezapomeňte na pití. Na další tréninky je vhodné si pořídit chrániče chrupu (cca 100 Kč a výše) a suspenzor – cca 200 Kč a výše.

Tento trénink je určen i nováčkům bez předchozích zkušeností. Je vhodný pro muže i ženy, stejně tak pro mladistvé od 15 let.

Na tento kurz navazují další tréninky od ledna 2023, kde dále prohloubíme získané znalosti a začneme i tréninkem proti ozbrojenému agresorovi.